Čtveřice novinek v naší nabídce!

Hibernal, Muškát, Pálava a Veltlín VOC Znojmo

Nově zatříděné Vetlínské zelené VOC Znojmo, ale i Hibernal, Muškát a Pálava. To jsou čtyři vína, která nyní najdete v naší nabídce.Všechna jsou ročníku 2020, jejich cukernatost od suchého po polosladké uspokojí všechny milovníky našich vín.

Veltlínské zelené je typickým představitelem veltlínů apelace VOC Znojmo se světle zelenkavou barvou se zlatavými odlesky. Ve vůni převládají tóny bílého pepře, mandlí a čerstvě posekané louky.
Vůni Hibernalu dominují tóny broskví, květu černého bezu a hruškového kompotu. V kořenité chuti objevíte bílý grep a černý bez, kterou doplňuje přijemný zbytkový cukr.
V  Muškátu moravském převládá typická intenzivní vůně květu muškátu, černého rybízu a citrusů. Chuť je lehce nasládlá s tóny broskví, limetky a zeleného jablka.
Vyzrálá Pálava ve výběru z hroznů má zlatavou barvu a intenzivní květinovou vůni, kterou doplňují tóny tropického ovoce a exotického koření. V příjemně nasládlé chuti objevíte citrusy, med a sušené meruňky.

Všechna vína zakoupíte na našem partnerském e-shopu vinotrh.cz, objednat je už teď můžete přes e-mail objednavky@waldberg.cz a časem i u našich obchodních partnerů.